Wyposażenie

Jak sprawnie się przeprowadzić w stolicy?

Przeprowadzka to nie lada wyzwanie. Szczególnie jeśli przeprowadzasz się z bloku do bloku – ciasne korytarze, niewielkie wejścia, często przejście przez duże osiedle. Podpowiadamy jak sprawnie się przenieść do nowego miejsca.

Warszawa to naprawdę duże miasto, które składa się głównie z mieszkań w wielopiętrowych blokach. Wejścia do poszczególnych kwater są dosyć wąskie, a i klatki schodowe bywają ciasne. Dobrze, jeśli w budynku znajduje się winda. Niestety, nie we wszystkich blokach znajduje się takie ułatwienie. łatwo uszkodzić meble oraz cenne przedmioty próbując znieść je po schodach. Jeszcze łatwiej uszkodzić własne zdrowie. Ĺťeby uniknąć niepotrzebnego uszkodzenia naszego mienia, warto zatrudnić profesjonalną ekipę do przeprowadzek. Pracownicy są doświadczeni w przenoszeniu ciężkich mebli w każdych warunkach oraz dysponują specjalnymi samochodami dostawczymi, w których nic się nie zepsuje. 

Odpowiednio zapakuj swoje rzeczy

Z pomocą profesjonalnej ekipy, przeprowadzka w Warszawie może się naprawdę sprawnie odbyć. Wystarczy, że zapakujesz swoje ubrania, zastawę stołową, książki, zabawki, płyty i całą resztę w odpowiednie pudełka. Szklane lub porcelanowe rzeczy najlepiej owinąć w papier. Książki pakuj w nieduże pudła, które nie rozpadną się pod ciężarem zawartości. Należy również opisać każdy karton, żeby było wiadomo, co gdzie się znajduje – pozwoli to uniknąć bałaganu w nowym miejscu zamieszkania, a także będzie cenną wskazówką w trakcie transportu. Inaczej w samochodzie zabezpiecza się pudło z ubraniami, inaczej to z zastawą, którą dostaliście na ślub. Przeprowadzki Aksel oferują konsultację z doradcą, który pomoże dobrać ilość i rozmiar opakowań na twoje mienie. 

Zminimalizuj problemy

Nie zapominaj o technicznych aspektach, które ułatwiają przeprowadzki. Dzieci najlepiej zostaw pod opieką kogoś z rodziny, żeby nie zrobiły sobie krzywdy. Nie będziecie mieli czasu ani głowy do zajmowania się pociechami w ferworze przenoszenia mebli. Zwierzęta również przewieą do zaufanej osoby, ponieważ przeprowadzka może wywoływać u nich stres, przez co staną się uciążliwe i niecierpliwe. Wypowiedz wszystkie umowy, które dotyczą starego mieszania, np. te dotyczące internetu i telewizji. Zbierz ważne dokumenty w jednym miejscu i bezpiecznie je zapakuj. Przed pakowaniem lub osłoną mebli opróżnij je z zawartości. Podczas transportu mogą spaść i się zniszczyć albo uszkodzić zdrowie osoby, która będzie je przenosiła. 

Nasza firma wspomaga przeprowadzki od dwudziestu czterech lat. Mamy zatem doskonałe doświadczenie oraz wykwalifikowaną kadrę, która zadba o to, żeby twoja przeprowadzka przebiegła sprawnie i bezpiecznie. Zapraszamy do kontaktu!