Drzwi i okna

Popraw jakość snu dzięki odpowiedniej aranżacji okna

Spokojny, niczym niezakłócony sen pozwala na odpowiednią regenerację i poprawia nastrój. Hałas i światła ulicznych lamp oraz samochodów mogą skutecznie utrudnić zasypianie i budzić nas w środku nocy. Aranżacja wnęki okiennej i wybór odpowiednich rolet zaciemniających pomoże ograniczyć nieprzyjemne bodące z zewnątrz i ułatwi zasypianie. Na jakie rolety się zdecydować, by zdrowo spać?

Zdrowy sen w wielkim mieście. Jak to zrobić?

Mieszkańcy dużych miast i ruchliwych dzielnic są szczególnie narażeni na czynniki, które zakłócają nocny wypoczynek. Wysokie natężenie światła wpadającego przez okna do sypialni może przyczynić się do dokuczliwej bezsenności. Kojąca ciemność nie tylko ułatwia zasypianie, ale również ogranicza wybudzanie się w nocy. Dobrym i prostym rozwiązaniem problemu są rolety dzień-noc. Dzięki swojej konstrukcji umożliwiają precyzyjne manipulowanie dostępem światła – naprzemiennie ułożone pasy tkaniny oraz przezroczystej siatki pozwalają dostosować poziom zaciemnienia według potrzeb. Prosty montaż i szeroki wybór kolorów sprawia, że zyskują na popularności i cieszą się powodzeniem w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach.

Rolety rzymskie. Coś więcej niż zasłona

Miłośnicy klasycznych zasłon powinni zachwycić się roletami rzymskimi. To przesłony wykonane z pięknych tkanin, które składają się warstwami, tworząc atrakcyjną falbanę we wnęce okiennej. Gruby materiał izoluje sypialnię od świata zewnętrznego i sprzyja intymnej atmosferze wieczornego relaksu oraz stanowi swego rodzaju bufor przeciw nieprzyjemnym dąwiękom. Szeroki wybór tkanin i wzorów rolet rzymskich pozwala dopasować produkt do stylu wnętrza – to nie tylko praktyczny dodatek, ale również wspaniała ozdoba okna i całego pomieszczenia.

Praktyczne rolety zewnętrzne. Sprawdzony producent osłon słonecznych

Skutecznym i chętnie wykorzystywanym rozwiązaniem chroniącym mieszkańców od nadmiaru światła i hałasu są żaluzje zewnętrzne – montowane na zewnątrz budynku. Tego rodzaju osłona nie tylko świetnie spełnia swoje funkcje zaciemniające, ale również poprawia wygląd elewacji oraz wspiera pracę klimatyzatorów wewnątrz pomieszczeń. Rolety zewnętrze możemy rozsuwać ręcznie lub wybrać model automatycznie sterowany.

Wysokiej jakości rolety zaciemniające oraz żaluzje zewnętrzne oferuje firma ANWIS. Kompleksowe podejście oraz szeroki wybór wysokiej jakości materiałów i systemów rolet pozwala wybrać rozwiązanie na miarę potrzeb klienta. Producent udziela gwarancji na swoje produkty oraz zapewnia profesjonalne doradztwo, wycenę i montaż osłon słonecznych. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą i e-katalogiem produktów.