Nowoczesny bioniczny mop parowy Hizero

Nowoczesny bioniczny mop parowy Hizero

22 października 2020

Czy możliwe jest zastąpienie tradycyjnego mopa myjącego podłogi i odkurzacza jednym urządzeniem o oryginalnym designie i kompaktowych wymiarach? Oczywiście, dzięki mopom bionicznym Hizero 4w1, które spełniają funkcje obu tych sprzętów AGD. Mop parowy Hizero to rozwiązanie skrojone na miarę potrzeb wszystkich osób pragnących zachować w domu czystość niewielkim wysiłkiem i cieszyć się sterylnością podłóg.

Mop bioniczny Hizero - rewolucja na rynku sprzętów sprzątających

Hizero Bionic Mop to urządzenie, które od momentu swojego debiutu na rynku sprzętów AGD zdobyło dumny tytuł drugiej rowlucji w sprzątaniu. Rzeczywiście, jego wielofunkcyjność może zaskakiwać. Mop parowy usuwa z podłóg wszelkie zabrudzenia sypkie i mokre, następnie myje je parowo, używając do tego jedynie czystej wody, od której zostają odseparowane zebrane zanieczyszczenia, suszy podłogi, a na zakończenie pracy samoczynnie się czyści. Jedyne czynności, które wykonują jego użytkownicy, to usunięcie zabrudzeń z pojemnika oraz dolanie wody do osobnego zbiornika, o czym informują ich diody znajdujące się na obudowie urządzenia. Mop parowy pozwala zachować więc czystość przy minimalnym zużyciu środków chemicznych. Tylko jeśli zależy nam na świeżym zapachu w pomieszczeniach, do wody można dolać niewielką ilość płynu do mycia Hizero. 

Głównym jednak atutem tego urządzenia docenianym przez większość użytkowników jest pozbycie się uciążliwie plączącego się pod nogami kabla zasilającego. Hizero Bionic Mop został wyposażony w baterię litowo-jonową, którą ładuje się w stacji dokującej. Po jej całkowitym naładowaniu umożliwia ona wysprzątanie ponad 100 m2 powierzchni. 

Mopy bioniczne to poza tym elegancki design i wyjątkowo kompaktowe rozmiary, co powoduje, że zmieszczą się w każdym, nawet najmniejszym schowku na sprzęty AGD. Ich zalety są niezaprzeczalne i zostały już powszechnie docenione na całym świecie. 

Gdzie można nabyć mopy bioniczne?

Mopy bioniczne marki Hizero znajdują się w ofercie sklepu internetowego Sterna Polska, który jest wyłącznym dystrybutorem sprzętów AGD klasy premium, pozwalających na zadbanie zarówno o siebie, jak i swoje najbliższe otoczenie. Wśród produktów dystrybuowanych przez Sterna Polska znajdują się bowiem nie tylko mopy parowe, ale również nowatorski system do prasowania wykorzystujący technologię parową oraz urządzenia medyczno-kosmetologiczne marki Platiumed. Ich wysoka jakość i niespotykane do tej pory rozwiązania technologiczne powodują, że życie codzienne zdecydowanie staje się łatwiejsze.

Skomentuj

user